Producenci
Zasilacz Chieftec BFX-350BS 350W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 9 cm |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 29,16 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 18 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc | 350 W |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (+5 V) | 110 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 18 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 110 W |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc (+12 V) | 349,92 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Wysokość produktu | 64 mm |
| Wydajność | |
| Wersja ATX | 2.3 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 3 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 150 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 35 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla napędu dyskietek | 15 cm |
| Długość kabla płyty głównej | 35 cm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 250 mm |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące