Producenci
Zasilacz Chieftec Photon Gold GDP-750C-RGB (750 W; Aktywne; 140 mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Podświetlenie | Tak |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 22 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 62 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc | 750 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 22 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Wydajność | 90% |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 87 mm |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | PS/2 |
| Porty i interfejsy | |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 550 150 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 55 cm |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego CPU | 55 cm |
| Typ okablowania | Półmodularny |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 550 150 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor podświetlenia | Niebieski Zielony Czerwony |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące