Producenci
Zasilacz Cooler Master V SFX 1100W modularny 80+ Platinum ATX3.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 9,2 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Łączna moc (+12 V) | 1099,2 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 91,6 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Czas wstrzymania | 16 ms |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Zakres opóźnienia Dobrego Sygnału mocy | 100 - 150 ms |
| Prąd wejściowy | 6.5 - 14 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc | 1100 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Wydajność | 92% |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 63,5 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Waga produktu | 1,95 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Technologia łożysk | FDB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | SFX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 197 mm |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,27 kg |
| Głębokość opakowania | 272 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 40 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 220 340 mm 460 100 |
| Długość kabla płyty głównej | 30 cm |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Długość kabla zasilającego SATA | 700 mm 400 100 250 mm 550 |
| Złącze zasilania ATX (12+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 3 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość kabla EPS | 45 cm |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 32 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 235 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 290 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 525 mm |
Gwarancja 24 miesiące