Producenci
Zasilacz Corsair CX750 750W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Maksymalna moc zasilacza | 750 W |
| Standard zasilacza | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| PFC | Aktywne |
| Sprawność | 88% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat | 80 PLUS Bronze |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Natężenia zasilacza | +3.3V 25A, +5V 25A, +12V 62,5A/750W, -12V 0.8A/9.6W +5Vsb 3A/15W |
| Filtry zabezpieczające | |
| Modularność | Brak |
| Złącza zasilacza | 1 x ATX Connector 1 x EPS Connector 8 x Four Pin Peripheral Connector 4 x PCIe Connector 8 x SATA Connector |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 160 x 86 |
| Waga (kg) | 2.130 |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | Plug Type: EU MTBF: 100,000 hours Fan bearing technology: Rifle Sleeved cables: Sleeved Certyfikaty: FCC, ICES, CE, UL, CUL, RCM, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, RoHS, WEEE, KC Supports ATX12V 2.4/2.3/2.2/2.01 and EPS12V 2.92 standards |