Producenci
Zasilacz DAHUA PFT1200
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny zasięg działania | 300 m |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 60 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 150 x 70 x 39 mm |
| Waga produktu | 390 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |