Producenci
Zasilacz DeepCool DeepCool R-PN650D
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) CCC CE EAC RoHS WEEE RCM |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP Triman |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 8 - 4 A |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Łączna moc | 650 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem No load operation Surge & inrush protection (SIP) Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Łączna moc (+12 V) | 648 W |
| Wydajność | 90% |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 54 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Technologia łożysk | FDB |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 1 |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 3 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego SATA | 750 550 450 mm 650 mm |
| Długość kabla płyty głównej | 55 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego CPU | 70 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 450 mm |
Gwarancja 60 miesięcy