Producenci
Zasilacz EcoFlow - POWER STATION ACC ADAPTER/SMART 5005001001
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Adapter |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | EcoFlow |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 160 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 66 mm |
| Głębokość opakowania | 59 mm |
| Wysokość opakowania | 167 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
Gwarancja 24 miesiące