Producenci
Zasilacz Fortron DAGGER PRO 650W 648 W 650 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Średnica czaszy wentylatora | 9,2 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Wydajność | 90% |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc | 650 W |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 220V) | 5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 22 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 54 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Łączna moc (+12 V) | 648 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 110V) | 10 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 63,5 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Technologia łożysk | Łożysko kulkowe |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | SFX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 200000 h |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Tryb cichy | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 85 cm |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące