Producenci
Zasilacz Fortron PSU HYDRO K PRO ATX, 600 W, certyfikat 80 PLUS Bronze
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 50 A |
| Wydajność | 88% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc | 600 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Łączna moc (+12 V) | 600 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Zabezpieczenie przeciążeniowe Krótkie spięcie |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 4.5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Technologia łożysk | HYB |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Długość kabla zasilającego CPU | 85 cm |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Długość kabla płyty głównej | 50 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
Gwarancja 24 miesiące