Producenci
Zasilacz HPE 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc | 500 W |
| Wydajność | 94% |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,36 kg |
| Głębokość produktu | 40,4 mm |
| Wysokość produktu | 225,3 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące