Producenci
Zasilacz Kolink Continuum 1050W modułowy 20+4 pin ATX Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 15 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu Krótkie spięcie |
| Łączna moc (+3.3 V) | 130 W |
| Wydajność | 92% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Łączna moc (+5 V) | 130 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 0,3 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 87,5 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc | 1050 W |
| Łączna moc (+12 V) | 1050 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wydajność | |
| Wersja EPS | 2.92 |
| Wersja ATX | 2.4 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Tryb cichy | Tak |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 6 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 8 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS02: Substancje łatwopalne GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące