Producenci
Zasilacz LED V-TAC VT-21361 Modułowy 360W 24V 15A IP20 (SKU 3275)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Typ produktu | Zasilacz |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Wentylator | Nie |
| Materiały | Metal |
| Żywotność | 20000 h |
| Moc | |
| Natężenie prądu | 30 A |
| Napięcie | 24 V |
| Napięcie wyjściowe DC | 24 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 360 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 32 mm |
| Głębokość produktu | 208 mm |
| Szerokość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 566 g |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | CE EMC RoHS |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być podłączony zgodnie z instrukcjami producenta, aby uniknąć zagrożenia porażeniem prądem. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie otwierać obudowy zasilacza; istnieje ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
Gwarancja 24 miesiące