Producenci
Zasilacz LED V-TAC VT-22155 150W 12V 12.5A IP67 Filtr EMI (SKU 3250) Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Typ produktu | Zasilacz |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Napięcie wyjściowe DC | 12 V |
| Moc | 150 W |
| Napięcie | 12 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Waga produktu | 809 g |
| Głębokość produktu | 192 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -35 - 55 °C |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | CE EMC RoHS |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza; istnieje ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Produkt musi być podłączony zgodnie z instrukcjami producenta, aby uniknąć zagrożenia porażeniem prądem. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Gwarancja 24 miesiące