Producenci
Zasilacz Lenovo Slim USB-C 65W AC Adapter (CE)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Zdejmowane złącza zasilające | Tak |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Typ zasilacza | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prosty montaż | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 29,5 mm |
| Waga produktu | 0,53 g |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Głębokość produktu | 46,5 mm |
| Szerokość produktu | 108 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy