Producenci
Zasilacz Lian Li EDGE EG1000 80 PLUS Platinum 1000W PCIe 5.1 ATX 3.1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Wydajność | 91,89% |
| Łączna moc | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Łączna moc (+12 V) | 744 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 63,5 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Wydajność | |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Tryb cichy | Tak |
| Technologia łożysk | FDB |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Poziom hałasu | 31,8 dB |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | SFX |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 120 |
| Długość kabla płyty głównej | 30 cm |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 40 cm |
| Długość kabla zasilającego CPU | 45 cm |
| Motherboard power connector | 20-pin ATX |
| Złącze P4 CPU (4-pin) | 1 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 2 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 120 |
| złącze zasilacza PCI Express (8-pin) | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Safety regulation & standards | |
| Bezpieczeństwo | OCP/ OPP/ UVP/ OVP/ OTP/ SCP |
Gwarancja 24 miesiące