Producenci
Zasilacz Lian Li EDGE GOLD 1000 80 PLUS Gold Netzteil, PCIe 5.1, ATX 3.1 - 1.000 Watt, weiß, inkl. USB-Hub
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Moc | |
| Łączna moc (+12 V) | 996 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 220V) | 6 A |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 110V) | 12 A |
| Łączna moc | 1000 W |
| Wydajność | 91,24% |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 182 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Wydajność | |
| Tryb cichy | Tak |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | SFX |
| Przeznaczenie | PC |
| Technologia łożysk | FDB |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Poziom hałasu | 39,3 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość złączy zasilających SATA | 3 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| złącze zasilacza PCI Express (8-pin) | 1 |
| Złącze P4 CPU (4-pin) | 1 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego CPU | 75 cm |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 40 cm |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Długość kabla zasilającego SATA | 400 mm 300 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 500 mm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Długość kabla płyty głównej | 62 cm |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Safety regulation & standards | |
| Bezpieczeństwo | OCP/ OPP/ UVP/ OVP/ OTP/ SCP |
Gwarancja 24 miesiące