Producenci
Zasilacz MSI MAG A1000GLS PCIE5 1000W 80+ Gold ATX 3.1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Podświetlenie | Nie |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Wydajność | 90% |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Zabezpieczenie przeciążeniowe No load operation Surge & inrush protection (SIP) Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Przekroczenie napięcia całkowitego Krótkie spięcie |
| Łączna moc | 1000 W |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Moc szczytowa | 2200 W |
| Łączna moc (+12 V) | 999,6 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wydajność | |
| Technologia łożysk | FDB |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 11 |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 1 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Liczba złączy EPS | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
Gwarancja 24 miesiące