Producenci
Zasilacz MSI MAG A650BNL BIAŁY 650Watt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Zabezpieczenie przeciążeniowe Krótkie spięcie |
| Łączna moc | 650 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Wydajność | 85% |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Przeznaczenie | PC |
| Technologia łożysk | Łożysko hydrauliczne |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Porty i interfejsy | |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
Gwarancja 24 miesiące