Producenci
Zasilacz MSI MPG A750GF WHITE 750W 140mm 80plus Gold
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Wydajność | 90% |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 22 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 35 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) | 35 A |
| Łączna moc | 750 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Zabezpieczenie przeciążeniowe Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 25 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 22 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 220V) | 5 A |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 110V) | 10 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc (+12 V) | 750 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 3,15 g |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | PC |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 50 cm |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 5 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 6 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 950 |
| Długość kabla napędu dyskietek | 110 cm |
| Typ okablowania | Modułowy |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |