Producenci
Zasilacz Modecom MC-500-85 500W 80PLUS 120mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Podświetlenie | Nie |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Prędkość wentylatora | 1600 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Prąd wejściowy | 4 A |
| Łączna moc (+12 V) | 396 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie Krótkie spięcie Zabezpieczenie przeciążeniowe Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 20 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc | 400 W |
| Łączna moc (+5 V) | 80 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Łączna moc (+3.3 V) | 80 W |
| Wydajność | 85% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 15 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 15 A |
| Wydajność | |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Przeznaczenie | PC |
| Wersja ATX | 2.31 |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| złącze zasilania PCI Express (6-pin) | 2 |
Gwarancja 24 miesiące