Producenci
Zasilacz Modecom VOLCANO 650W 80+ Bronze 120mm FAN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Maksymalna moc zasilacza | 650 W |
| Standard zasilacza | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| PFC | Aktywne |
| Sprawność | 85% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe |
| Certyfikat | 80 PLUS Bronze |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Wtyczka zasilania | EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1 |
| Złącza zasilacza | Ilość wtyczek zasilających Serial ATA: 6 Ilość wtyczek zasilających 6+2-pin (PCI-E):2 4 Typ złącza zasilania ATX: 20-pin + 4-pin Typ wtyczki zasilającej +12V: 4+4 pin; EPS12V Ilość wtyczek zasilających +12V 4+4 pin (EPS12V): 1 Ilość wtyczek zasilających 4-pin (HDD/ODD):3 Ilość wtyczek zasilających 4-pin (FDD): 1 |
| Długość kabli | do wtyczki złącza zasilania 20+4 pin: 615mm do wtyczki zasilającej +12V:600mm do wtyczek zasilających 4-pin (HDD/ODD): 545+150+150mm do wtyczek zasilających 4-pin (FDD)1000mm do wtyczek zasilających Serial ATA:545+150+150mm do wtyczek zasilających 6-pin (PCI-E)535mm, do wtyczek 6+2-pin: 675mm |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | Kolor obudowy: czarno-czerwona Standard zasilacza: ATX 2.31 Certyfikat sprawności 80PLUS BRONZE EU MTBF min 100 000 h |