Producenci
Zasilacz Montech Titan PLA 1200W - 80 PLUS & Cybenetics Platinum, modular, PCIe 5.1 - 1200 Watt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 100 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Łączna moc (+12 V) | 1200 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc | 1200 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Prąd wejściowy | 15 - 7.5 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Zabezpieczenie przeciążeniowe Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Łączna moc (+3.3 V) | 125 W |
| Łączna moc (+5 V) | 125 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Certyfikacja Cybenetics | Platyna |
| Ocena hałasu Cybenetics | A- |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Przeznaczenie | PC |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Tryb cichy | Tak |
| Technologia łożysk | FDB |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | BSMI CE EAC KC Federalna Komisja Łączności (FCC) UKCA RoHS TÜV mark RCM CCC CB |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba kabli zasilających SATA | 4 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 12 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 3 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Dane logistyczne | |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące