Producenci
Zasilacz NZXT C650 V2 650W modularny 80+ Gold
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Prędkość wentylatora | 0 - 2300 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Moc | |
| Łączna moc (+12 V) | 650 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 22 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 22 A |
| Łączna moc | 650 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Prąd wejściowy | 8 - 4 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 54,2 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Wydajność | 87,5% |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Wersja ATX | 2.52 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Poziom hałasu | 44,5 dB |
| Wersja EPS | 2.92 |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Technologia łożysk | FDB |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150 500 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 150 500 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego CPU | 70 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 6 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
Gwarancja 24 miesiące