Producenci
Zasilacz PHANTEKS AMP GH 1200W 80 PLUS Platinum Netzteil PCIe 5.1 ATX 3.1 1.200 Watt schwarz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Łączna moc (+12 V) | 1200 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 100 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przeciążeniowe No load operation Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 15 - 7.5 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Łączna moc | 1200 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 2,33 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Tryb cichy | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Technologia łożysk | Hydrauliczny |
| Przeznaczenie | PC |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,81 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, Procesor, PCIe, SATA, Peripheral (Molex) |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 75 cm |
| Długość kabla zasilającego CPU | 65 cm |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150 450 300 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 300 450 mm |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Motherboard power connector | 18+10 pin ATX |
| Liczba kabli zasilających SATA | 3 |
| Dane logistyczne | |
| Okres gwarancji | 8 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące