Producenci
Zasilacz PHANTEKS Revolt Pro 80+ Gold, modułowy, Power Combo - 1000 Watt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Łączna moc (+12 V) | 996 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 83 A |
| Łączna moc (-12V) | 36 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Łączna moc | 1000 W |
| Prąd wejściowy | 13 - 6.5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 65% |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Technologia łożysk | FDB |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| złącze zasilacza PCI Express (8-pin) | 4 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
Gwarancja 24 miesiące