Producenci
Zasilacz PORT DESIGNS USB-C 900097 (65W, uniwersalny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Waga produktu | 468 g |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 177 mm |
| Głębokość opakowania | 57 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 554 g |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 500 szt. |