Producenci
Zasilacz PORT DESIGNS USB-C 900097B 65 W - TYPE C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Napięcie | 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 / 60 Hz |
| Wydajność | |
| Typ gniazda | C (EUR) |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon komórkowy/Smartfon, Notebook/netbook, Tablet |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |