Producenci
Zasilacz Qoltec 51502.65W do notebooka Lenovo (20 V; 3,25 A; 65W; Slim Tip ) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Prąd wyjściowy | 3,25 A |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 232 g |
| Szerokość produktu | 48 mm |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość sztuk | 1 |