Producenci
Zasilacz Seasonic 850W Core SRP-CGX851-A5A32SF ATX 3.1 80+ Gold
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Łączna moc | 850 W |
| Prąd wejściowy | 9 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Over total voltage Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 70 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Łączna moc (+12 V) | 840 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | PC |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, Peripheral (Molex) to SATA 3.3, Procesor, PCIe, SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość złącz zasilania PATA | 2 |
Gwarancja 24 miesiące