Producenci
Zasilacz Seasonic PRIME ATX 3.0 TX-1300 80Plus Titanium 1300W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Moc | |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Prąd wejściowy | 15 - 7.5 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Krótkie spięcie |
| Łączna moc (+3.3 V) | 125 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc (+5 V) | 125 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc | 1300 W |
| Łączna moc (+12 V) | 1296 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 108 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | PC |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Technologia łożysk | FDB |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, PCIe, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA |
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 5 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 14 |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Gwarancja 24 miesiące