Producenci
Zasilacz Supermicro PWS-350-1H
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Umiejscowienie wentylatora | Boczne |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 110V) | 5 A |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 220V) | 2,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 15 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 29 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 12 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Wydajność | 94% |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc | 350 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Wydajność | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | 1U |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Porty i interfejsy | |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Złącze P4 CPU (4-pin) | 1 |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
Gwarancja 12 miesięcy