Producenci
Zasilacz TFX Qoltec MONOLITH 350W 80Plus
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Maksymalna moc zasilacza | 350 W |
| Standard zasilacza | TFX |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| PFC | Aktywne |
| Zabezpieczenia | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe |
| Certyfikat | 80 PLUS |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Średnica wentylatora | 80 mm |
| Filtry zabezpieczające | Przeciprzepięciowy |
| Wtyczka zasilania | Molex 4-pin x 1 SATA x 3 ATX 20+4pin EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1 |
| Modularność | Brak |
| Złącza zasilacza | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 174 x 83 x 63 |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | MTBF: 100,000 godzin Bezpiecznik: 15A, 250VAC Kolor: SZARY |