Producenci
Zasilacz Thermaltake Litepower II Black 550W PS-LTP-0550NPCNEU-2 (Aktywne; 120 mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 220 V |
| Łączna moc | 550 W |
| Wydajność | 85% |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 55 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
Gwarancja 24 miesiące