Producenci
Zasilacz Thermaltake Netzteil Hamburg ATX3.1 80+ detaliczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Łączna moc (+5 V) | 110 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 110 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Krótkie spięcie |
| Czas wstrzymania | 150 ms |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Prąd wejściowy | 6 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 54,2 A |
| Łączna moc | 650 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 18 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (+12 V) | 650 W |
| Moc szczytowa | 650 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 18 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 55 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Wydajność | |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | UKCA CE RCM CB Dyrektywa niskonapięciowa (LVD) |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 500 650 800 950 mm |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 950 mm 650 500 mm 800 |
| Złącze P4 CPU (4-pin) | 2 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
Gwarancja 24 miesiące