Producenci
Zasilacz Thermaltake Smart BX1 RGB 550W 120mm 80+ Bronze aPFC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Maksymalna moc zasilacza | 550 W |
| Standard zasilacza | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| PFC | Aktywne |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe |
| Certyfikat | 80 PLUS Bronze CE CB TUV EAC RCM |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 16, +3,3V (A) 21, +12V (A) 38, -12V (A) 0,5, +5Vsb (A) 2,5 |
| Filtry zabezpieczające | |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin ATX/PIV 12V 4-pin x 1 PCI-E 6+2 pin x 2 SATA x 6 Peripheral x 4 FDD |
| Modularność | Brak |
| Złącza zasilacza | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 x 86 x 150 |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | ATX 12V v2.4 oraz EPS v2.92 Hydraulizne łożysko 10 diod LED, oświetlenie RGB Moc szczytowa: 660 W MTBF: 100000 h Temperatura pracy: 5°C - 40°C Wilgotność: 20% - 85% (bez kondensacji) |
| Gwarancja producenta | 60 |