Producenci
Zasilacz Thermaltake Smart BX1 RGB PS-SPR-0750NHSABE-1 (750 W; Aktywne; 120 mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Podświetlenie | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Prąd wejściowy | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 24 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 18 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Zakres opóźnienia Dobrego Sygnału mocy | 100 - 500 ms |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 56 A |
| Moc w sumie | 750 W |
| Łączna moc (+12 V) | 672 W |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Moc szczytowa | 900 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,5 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Krótkie spięcie |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 55 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 41 - 104 °F |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 39,59 dB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja EPS | 2.92 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Wersja ATX | 2.4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 500 mm 150 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego SATA | 500 mm 150 |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 50 cm |
| Długość kabla zasilającego CPU | 65 cm |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor podświetlenia | Czerwony Niebieski Zielony |
| Poziom hałasu (tryb cichy, <30 %) | 22 dB |
| Poziom hałasu (w trybie pełnego obciążenia, 100 %) | 39,59 dB |
| Poziom hałasu (tryb cichy, 50 %) | 25 dB |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |