Producenci
Zasilacz Thermaltake Smart Pro RGB 850W 140mm 80+ Bronze aPFC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Maksymalna moc zasilacza | 850 W |
| Standard zasilacza | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| PFC | Aktywne |
| Zabezpieczenia | OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat | 80 PLUS Bronze CE cTUVus TUV FCC CCC BSMI EAC |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Średnica wentylatora | 140 mm |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 22, +3,3V (A) 22, +12V (A) 70,5, -12V (A) 0,5, +5Vsb (A) 3 |
| Filtry zabezpieczające | |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin ATX/PIV 12V 4-pin x 1 PCI-E 6+2 pin x 4 SATA x 9 PERIPHERAL x 6 FDD |
| Modularność | modularny |
| Złącza zasilacza | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 170 x 150 x 86 |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | ATX 12V v2.4 oraz EPS v2.92 Hydraulizne łożysko Oświetlenie RGB Moc szczytowa: 1020 W MTBF: 100000 h Temperatura pracy: 0°C - 40°C Wilgotność: 20% - 90% (bez kondensacji) |
| Gwarancja producenta | 72 |