Producenci
Zasilacz Thermaltake Smart SE 530W Gold 140mm aPFC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Maksymalna moc zasilacza | 550 W |
| Standard zasilacza | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| PFC | Aktywne |
| Sprawność | 90% pod typowym obciążeniem |
| Certyfikat | CE TUV GOST |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Średnica wentylatora | 140 mm |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 20, +3,3V (A) 20, +12V (A) 45, -12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 2,5 |
| Filtry zabezpieczające | |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin CPU 4+4-pin x 1 SATA x 6 PCI-E 6+2 pin x 2 Peripheral x 3 Floppy x 1 |
| Modularność | półmodularny |
| Złącza zasilacza | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 x 150 x 86 |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | Intel ATX 12V 2.3 Obroty wentylatora: 1900 R.P.M. ± 10% MTBF: 100000 h Moc szczytowa: 660 W Temperatura pracy: 0°C - 40°C Wilgotność: 20% - 90% (bez kondensacji) |
| Gwarancja producenta | 36 |