Producenci
Zasilacz Thermaltake Smart SE 630W SPS-630MPCBEU (630 W; Aktywne; 140 mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Prędkość wentylatora | 1900 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Łączna moc | 630 W |
| Prąd wejściowy | 4.5 A |
| Moc szczytowa | 730 W |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Czas wstrzymania | 16 ms |
| Wydajność | 87% |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja EPS | 2.92 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Wersja ATX | 2.3 |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 36 miesięcy