Producenci
Zasilacz Thermaltake Smart SE2 500W PS-SPS-0500MNSAWE-1 (500 W; Aktywne; 120 mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Prędkość wentylatora | 0 - 1800 RPM |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc | 500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,07 kg |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 55 °C |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 20 - 85 |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | PC |
| Wersja ATX | 2.4 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Tryb cichy | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Typ okablowania | Półmodularny |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |