Producenci
Zasilacz Thermaltake Smart SE2 600W PS-SPS-0600MNSAWE-1 (600 W; Aktywne; 120 mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Prędkość wentylatora | 0 - 1800 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 7 A |
| Łączna moc | 600 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Czas wstrzymania | 16 ms |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Wydajność | 86% |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | Półmodularny |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |