Producenci
Zasilacz Thermaltake Toughpower GF 750W 140mm 80+ Gold aPFC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Maksymalna moc zasilacza | 750 W |
| Standard zasilacza | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| PFC | Aktywne |
| Zabezpieczenia | OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Średnica wentylatora | 140 mm |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 20, +3,3V (A) 20, +12V (A) 54, -12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 2,5 |
| Filtry zabezpieczające | |
| Wtyczka zasilania | ATX 24pin CPU 4+4-pin x 2 SATA x 9 PCI-E 6+2 pin x 4 Peripheral x 4 Floppy x 1 |
| Modularność | Zasilacz modularny |
| Złącza zasilacza | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 x 150 x 86 |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | Hydrauliczne łożysko MTBF: 100000 h |