Producenci
Zasilacz Thermaltake Toughpower GX1 500W PS-TPD-0500NNFAGE-1 (500 W; Aktywne; 120 mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Podświetlenie | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 8 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Obsługa PoE | Nie |
| Czas wstrzymania | 12 ms |
| Łączna moc | 500 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 18 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 18 A |
| Wydajność | 90% |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Zakres opóźnienia Dobrego Sygnału mocy | 100 - 500 ms |
| Moc szczytowa | 600 W |
| Łączna moc (+12 V) | 492 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 41 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Wydajność | |
| Wersja ATX | 2.4 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja EPS | 2.92 |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 50 cm |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 500 mm 150 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 500 mm 150 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 65 cm |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |