Producenci
Zasilacz UPS APC BV800I
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 170 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 280 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,8 kVA |
| Wartość znamionowa udaru energii | 156 J |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Moc rzeczywista | 450 W |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Konstrukcja | |
| Długość kabla | 1,52 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Status |
| Układ | Kompaktowy |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 305 mm |
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Szerokość opakowania | 143 mm |
| Wysokość produktu | 92 mm |
| Wysokość opakowania | 237 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Zimny start | Tak |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Gwarancja 24 miesiące