Producenci
Zasilacz UPS APC BVX1600LI-GR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,6 kVA |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Wartość znamionowa udaru energii | 273 J |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 140 V |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10,2 kg |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 297 mm |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 914,4 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 914,4 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Kabel mocy wejściowy |
| Porty i interfejsy | |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Wtyczka | Typu F |
| Bateria | |
| Zimny start | Tak |
| Czas ładowania | 6 h |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Gwarancja 24 miesiące