Producenci
Zasilacz UPS APC Back-UPS BK325I (325VA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wartość znamionowa udaru energii | 320 J |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,325 kVA |
| Moc rzeczywista | 210 W |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,73 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,73 kg |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość zworek wyjściowych IEC | 3 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Czas ładowania | 6 h |
| Pozostałe funkcje | |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Opis filtrowania | 5% IEEE |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 241 x 368 x 178 mm |
| Typ połączenia wchodzącego | IEC-320 C14 |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 91 x 284 x 165 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |