Producenci
Zasilacz UPS CyberPower PR2200ERT2U (RM/TWR; 2200VA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR RoHS |
| Cechy | |
| Czas transferu (Tryb Linii do Trybu Baterii) | 4 ms |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 159 V |
| Moc rzeczywista | 2200 W |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 2,2 kVA |
| Gniazdo wyłącznika | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 288 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie Krótkie spięcie |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Alarm niskiego stanu akumulatora |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Wartość znamionowa udaru energii | 2430 J |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Poziom hałasu | 52,5 dB |
| Konstrukcja | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Długość kabla | 2,4 m |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Materiał obudowy | Metal |
| Diody LED | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 25,7 kg |
| Szerokość produktu | 433 mm |
| Wysokość produktu | 86,5 mm |
| Głębokość produktu | 412 mm |
| Szerokość opakowania | 560 mm |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Złącze Emergency Power Off (EPO) | Tak |
| Wtyczka | C20 panel |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Port USB | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Typy wyjść AC | C19 panel C13 panel |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Bateria | |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 11,4 min |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 3 min |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Czas ładowania | 3 h |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
Gwarancja 24 miesiące