Producenci
Zasilacz XILENCE 750 Watts Efficiency 80 PLUS BRONZE PFC Active XN235
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie Zabezpieczenie przeciążeniowe Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc | 750 W |
| Łączna moc (+12 V) | 750 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 62,5 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd wejściowy | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Wydajność | |
| Technologia łożysk | FDB |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Przeznaczenie | PC |
| Wersja ATX | 2.4 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,98 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | WEEE RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla płyty głównej | 50 cm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
Gwarancja 24 miesiące