Producenci
Zasilacz XPG KYBER 650W 80+ Gold
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Zabezpieczenie przeciążeniowe Surge & inrush protection (SIP) Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe |
| Współczynnik mocy | 0,99 |
| Łączna moc | 650 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,77 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Technologia łożysk | FDB |
| Wersja ATX | 2.52 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | PCIe, SATA |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Gwarancja 60 miesięcy