Producenci
Zasilacz Xilence Performance C XN044 XP600R6 450W 20+4 pin ATX Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc szczytowa | 600 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) | 20 A |
| Łączna moc | 450 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 15 A |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 110V) | +12V,+12V2,+3.3V,+5V,+5Vsb,-12V |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 18 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 15 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | PC |
| Wersja ATX | 2.31 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,63 kg |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące